lot dla firm

Oferta dla firm

Ogromny balon na ogrzane powietrze może stać się niestandardowym nośnikiem wizerunku Twojej marki, firmy czy produktu, przyciągając wyjątkową uwagę nawet kilkudziesięciu tysięcy odbiorców. W dobie znudzenia i przesytu standardowymi nośnikami i formami reklamy, olbrzymi balon na ogrzane powietrze niewątpliwie wyróżnia się z otoczenia – nie tylko dzięki swoim gabarytom, ale także szeregiem pozytywnych skojarzeń. Twoja marka z pewnością na tym skorzysta. Reklama na balonie może być zrealizowana w formie ekspozycji na powłoce, na koszu albo też w postaci kompletnej oprawy marketingowej balonu, akcesoriów, strojów i pojazdów ekipy balonowej. 

Możesz także wynająć balon na imprezę firmową, promocję albo targi. Twoja firma może zaistnieć jako sponsor na wybranej imprezie czy zawodach sportowych. 

Jeżeli masz własny pomysł na to, jak nasza załoga i statki powietrzne mogą wspierać Twoją markę i Twój biznes – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu.
Loty Balonowe Wojciech Kaczmarek
ul. Antoniukowska 56/ 77
15-845 Białystok
NIP 5422560959
Email: kontakt@lotybalonowe.com.pl
Telefon: +48 603 128 077

Powiązane